Grupy parafialne

„BÓG JEST MIŁOŚCIĄ”

Oaza Dzieci Bożych

Spotkania odbywają się raz w tygodniu (piątek godz. 16.00). Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do naszej Oazy, gdzie poprzez modlitwę i zabawę kroczymy wspólnie drogą za Jezusem i Maryją.

Apostolstwo Dobrej Śmierci

Spotkania odbywają się raz w miesiącu (wtorek godz. 10.00), gdzie na Mszy św. Modlimy się w intencji wspólnoty i wszystkich, którzy zbliżają się do bramy nieba – o dobrą śmierć – łaskę odchodzenia z tego świata w pojednaniu z Bogiem. Odmawiamy też Różaniec do Siedmiu Boleści Maryi.  Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.

Czcicielki Maryio

Wspólnota spotyka się raz w miesiącu (czwartek na Mszy św.  o godz. 18.00). Po Mszy św. Jest spotkanie w salce św. Jana Pawła II, gdzie wspólnie modlimy się i rozważamy Pismo św. Serdecznie zapraszamy do naszej wspólnoty.

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

Spotkania odbywają się raz w miesiącu (wtorek na Mszy św. O godz. 18.00). Później wspólnie odprawiamy Drogę Krzyżową w intencji Dziecka Poczętego, którego życie jest zagrożone. Wspólnota liczy ponad 100 osób, które poprzez modlitwę trwającą 9 miesięcy (od Zwiastowania NMP) wypraszamy łaskę dla rodziców i dzieci, których życie jest w niebezpieczeństwie.

Żywy Różaniec

Wspólnota spotyka się raz w miesiącu (I-wsza sobota miesiąca o godz. 18.00 na Mszy św.). Po Mszy wspólnie odmawiamy różaniec św. W naszej parafii istnieją cztery róże: trzy kobiece i jedna męska. Zapraszamy wszystkich, którym bliska jest Maryja i chcieliby przez rozważanie tajemnic różańcowych trwać w bliskości z Matką Najświętszą.