Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny
Nieustającej Pomocy w Redzie
Ogłoszenia, zapowiedzi...
XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14.07.-21.07.2019 r.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które przeznaczamy na termomodernizację naszego kościoła.
2. Dzisiaj witamy w parafii nowego wikariusza ks. Mateusza Warmijaka.
3. W sobotę o godz. 18.00 będzie Msza św. na naszym parafialnym cmentarzu w intencji zmarłych tam spoczywających. Ofiary składane na tacę przeznaczamy na utrzymanie cmentarza.
4. Bóg zapłać za prace porządkowe wokół kościoła panom Bronisławowi i Zbigniewowi Roczniewskim, Zbigniewowi Specht, Marianowi Hinz, Janowi Chmura, Antoniemu Rosenkranz oraz Rafałowi i Michałowi Żygo. Bóg zapłać również panom Leszkowi i Damianowi Hebel oraz Kazimierzowi Kreft za dostarczenie płyt chodnikowych na nasz cmentarz.
5. U ministrantów można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

1. Michał Cieśliński – kawaler – ul. Długa 2a Reda
Małgorzata Rusicka – panna – ul. Długa 2a Reda
2. Paweł Base – kawaler – ul. Kochanowskiego 8/7
Maja Marzejon – panna – ul. Świerkowa 1 Rekowo Górne
Nr konta: 67 8348 0003 0000 0017 0309 0001 - Parafia Rzymsko-Katolicka 84-240 Reda, ul. Kościelna 18
Bank Spółdzielczy w Pucku.
Prosimy o wsparcie inwestycji nowego dachu na naszym kościele.
Bóg zapłać.