Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny
Nieustającej Pomocy w Redzie
Nasi Duszpasterze
ks. dr Fabian Tokarski - proboszcz

e-mail: fabian_t@wp.pl
data urodzenia: 18.04.1974
data święceń: 19.06.1999
proboszcz od 26.04.2009

ks. mgr Kazimierz Juszko - wikariusz

data urodzenia: 27.05.1961
data święceń: 17.05.1986
wikariusz od 01.07.2016


Księża pracujący wcześniej w naszej parafi


ks. Kanonik Tadeusz Semmerling - proboszcz życiorys
ur. 24.12.1950 - zm. 27.03.2009
data święceń : 23.05.1974
proboszcz od 01.08.1986





ks. mgr lic. Jerzy Więcek
poza krajem od 02.10.2004, student w Rzymie - prawo kanonicz
ks. Jerzy Maliński
wikariusz od 01.08.2006 Rumia Bł.Edmunda Bojanowskiego


ks. Kaziemierz Radomski
wikariusz od 01.08.2009 w parafii Wniebowzięcia NMP w Redzie
ks. Grzegorz Błasiak
wikariusz od 01.08.2009 do 30.06.2013
ks. mgr Rafał Czaja
wikariusz od 01.07.2013 do 30.06.2016